AK Parti 6. Olağan Merkez İlce Kongresi tamamlandı

Kategori: ARDAHAN HABER Güncelleme: 02.10.2017 10:21:27 Toplam 671 defa okunmuştur.

“Millete hizmet yolunda Kutlu yürüyüşe devam “sloganıyla organize edilen AK Parti 6. Olağan Merkez İlce Kongresi Ardahan Gençlik Merkezi Konferans Salonunda, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz’ın katılımıyla yapıldı.

Gençlik Merkezi Salonunda yapılan Merkez İlçe Kongresine tek aday ile yapılan kongrede Fırat Avşar tüm delegelerin oyunu alarak başkanlığa seçildi.
Büyük bir katılımın olduğu 6. Olağan Merkez İlçe Kongresine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Ardahan Milletvekili Orhan Atalay, Belediye Başkanımız Faruk Köksoy, İl Başkanı Yunus Baydar, Göle Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu, ilçe ve belde başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.

6. Olağan Merkez İlçe kongresinde çoğunluğun sağlanmasının ardından divan üyeleri oy çokluğu ile seçildi. Divan üyelerinin seçilmesinin ardından Mustafa Kemal Atatürk ve şehitler anısına bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.
Akabinde görevi devreden İlçe Başkanı Fahrettin Görmüş, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy, İl Başkanı Yunus Baydar, Milletvekili Orhan Atalay ve Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından tek aday olan Fırat Avşar tüm delegelerin oylarını alarak Merkez İlçe Başkanlığına seçildi. Haber/ Şenol Kirman

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları Ardahan Haber 23 Şubat Gazetesi 'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • AK Parti 6. Olağan Merkez İlce Kongresi tamamlandı