Ardahan’da darbe girişimine karşı nöbete devam ediliyor

Kategori: ARDAHAN HABER Güncelleme: 21.07.2016 09:42:37 Toplam 1476 defa okunmuştur.

Ardahan’da darbe girişimine karşı nöbete devam ediliyor

Ülke genelinde olduğu gibi Ardahan’da da darbe girişimini haber alan vatandaşlar sokaklara çıkmış, ilçelerin de katılımı ile milli iradenin ve demokrasinin yanında yer alarak askerlerin kışlaya çekilmesini sağlamıştı.
Demokrasi nöbetini her gece sürdüren Ardahan halkı, evvelki gün ve dün akşamda Belediye önünde toplanarak darbe girişimine karşı kınamalar yapılmış ve şehit düşen vatandaşlarımıza mevlit okuyup dua ettikten sonra toplu halde Kongre caddesinden Emniyete kadar yürünmüştür.
Demokrasi nöbetine Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy ev sahipliği yaparken, Ardahan Valisi İbrahim Özefe, Ardahan Cumhuriyet başsavcı, İl Emniyet Müdürü Selami Hüner, Özel İdare Genel Sekreteri Hakkı Özgür, Ardahan Mühendislik Fakültesi Dekanı Şeref Kılıç, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ulaş Karaca, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Hasan Şanlı, İş Kur Müdürü Aydın Yılmaz, SYBO Başkanı Yunus Baydar, AK Parti İl Başkanı Yusuf Demirci, AK Parti eski İl Başkanı Nusret Koyuncu ile çok sayıda vatandaşlar, kadınlar ve gençler katıldı. Belediye’nin çay, çorba, mafiş ve lokum ikramını takiben Mevlit okunmuş ve dualar yapılmıştır. Daha sonrası toplu halde Kongre caddesinden Emniyete Müdürlüğüne kadar yürüyüş yapıldı.

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • Ardahan’da darbe girişimine karşı nöbete devam ediliyor