Ardahan´da Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi

Kategori: ARDAHAN HABER Güncelleme: 03.09.2019 09:36:30 Toplam 1241 defa okunmuştur.

Adalet Bakanlığı Denetimli Serbestlik Daire Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde başlatılan "Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi" çerçevesinde Ardahan´da da hükümlüler temizlik yaptı.

Adalet Bakanlığı Denetimli Serbestlik Daire Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde başlatılan Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi çerçevesinde Ardahan´da da hükümlüler temizlik yaptı.

 Ardahan Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü , “Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi”  kapsamında kamu yararına çalışan yükümlülerce 26-29 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapıldı.

“Denetimli Serbestlik Temiz Çevre” Projesi Etkinliğine Ardahan Valisi Mustafa Masatlı , Ardahan Belediye Başkan Vekili Kemal Aktaş, Ardahan Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin, Ardahan Ağır Ceza Başkanı Barış Durgun, Ardahan Emniyet Müdürü  Ayhan Taş, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Selçuk Özdem ve Ardahan Denetimli Serbestlik Müdürü Yüksel Düzcan ile ilgili kurum ve kuruluş müdürleri ve denetimli serbestlik kapsamında kamu yararına çalışan yükümlüler katıldı.   

Ardahan Kura Nehri kıyısında park alanında yapılan etkinlikte konuşan Ardahan Cumhuriyet Başsavcısı Koray Kesgin Denetimli serbestlik kapsamında yer alan yükümlülere yönelik yapılan eğitim ve iyileştirme faaliyetleri ile birlikte kamuya yararlı bir işte çalışma yükümlülüğü faaliyeti Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi hakkında bilgiler verdi.

Başsavcı Kesgin “  bu proje ile amaçlarının daha temiz, daha yaşanabilir bir çevreye sahip olmak ve gelecek nesillerimize daha güzel bir şehir bırakmak olduğunu ve kamu yararına çalışan yükümlülerin de  kurallara uymaları, çalışmada disiplin kazanmaları, topluma verdikleri zararı kamu hizmetinde çalışarak kamu düzenine olumlu katkı sağlayarak telafi ettiklerini ifade ederek yapılan bu çalışmaların ilimize hayırlı olmasının diledi.

Vali Mustafa Masatlı konuşmalarında “ suça karışmış insanların cezalarını çekerken topluma yararlı birer vatandaş olmaları, toplumun ihtiyacı olduğu yerlere fayda sağlamalarının Türk Adalet sistemimizin son dönemdeki amaçlarından biri olduğunu belirterek, bu uygulamada başta adalet Bakanımız, İlimizde Sayın Başsavcımız, Adalet Komisyonu Başkanımız ve katkı sağlayan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz”

“Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi” çerçevesinde yapılan çalışmaları Ardahan Valisi Mustafa Masatlı ve beraberindekiler tarafından yerinde görüldü.  

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
   • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
   • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
   • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
   • Facebook ile Giriş Yap  
   • KULLANICI GİRİŞİ
   • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
   • YORUM YAZ
   • Ardahan´da Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi