CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN MÜJDESİ SONRA EYT'LİLER SGK ARDAHAN İL MÜDÜRLÜĞÜ'NE KOŞTU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıkladı, emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) ile ilgili düzenlemenin detayları netleşti. EYT düzenlemesi sonrası vatandaşlar SGK’nın yolunu tuttu. Prim günlerini hesaplatmak için sabahın erken saatlerinde SGK Ardahan İl Müdürlüğüne gelen vatandaşlar SGK çalışanları tarafından işlemleri yapılarak mutlu bir şekilde kurumdan ayrıldıkları görüldü.

ERKEKLER ASKERLİK BORÇLANMASI KADINLAR İSE DOĞUM BORÇLANMALARI İLE EMEKLİLİK HAKLARINI ELDE ETMEK İSTİYOR

Erkekler asker borçlanmasını, kadınlar ise doğum borçlanması için geldikleri SGK Ardahan İl Müdürlüğünde işlerini yaptırdıkları gibi, durumu karışık olan vatandaşlar ise emeklilik durumu hakkında SGK Ardahan İl Müdürü Fahri Toprak'tan bilgi aldıklarını SGK çalışanlarının yoğunluğa fırsat vermeden kuruma gelen her EYT'linin işlemlerini hızlı bir şekilde yaptıklarını dile getirdiler.

EYTLİLER SABAHIN ERKEN SAATLERİNDE SGK MÜDÜRLÜĞÜNE KOŞTULAR

Ardahan'da vatandaşlar adeta gözlerini SGK önünde açtı. Vatandaşlar, prim günlerini hesaplatmak ve askerlik borçlanması gibi işlemlerini yaptırmak için geldiği SGK Ardahan İl Müdürlüğünde alınan tedbirler nedeniyle uzun süre bekleme gibi bir sorun yaşanmadan işlerini yaptırıyorlar.

YILARCA EYT YASASININ ÇIKMASIN BEKLEYENLER MUTLULUKLARINI DİLE GETİRDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dün akşam verdiği müjde sonrası hayal ettikleri emeklilik işlemleri için SGK Ardahan İl Müdürlüğü'ne gelen vatandaşlar:Akşam haberi dört gözle bekledik, sevinçle karşıladık. Vatanımıza milletimize hayırlı olsun. Yasanın emekçilerin lehine çıkmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz açıklamalarında bulundular.

SGK ARDAHAN İL MÜDÜRLÜĞÜ'NDEKİ ÇALIŞANLARA TEŞEKKÜR ETTİLER

Milyonlarca çalışanın dört gözle beklediği EYT kararının çalışanların lehine çıkması sonrası 2022 yılı bitmeden emeklilik işlemlerini yapmak için SGK'ya gelen Ardahanlılar, son iki gün olması nedeniyle yoğunluk olmasını beklemelerine rağmen alınan tedbirler ve çalışanların işleri hızlı bir şekilde halletmesi nedeniyle korkulanın olmadığını söyleyen EYT'liler SGK Ardahan İl Müdürü Fahri Toprak Vargün ve çalışanlara vatandaşlara gösterdikleri duyarlılıktan ötürü de teşekkür ederek kurumdan işlerini hallederek memnun bir şekilde ayrıldılar.

/

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
   • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
   • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
   • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
   • Facebook ile Giriş Yap  
   • KULLANICI GİRİŞİ
   • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
   • YORUM YAZ
   • ARDAHAN'DA EYT SEVİNCİ YAŞANDI