AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay tarafından başta Ardahan Merkez olmak üzere, Çıldır, Hanak, Posof, Damal ve Göle’de alt yapı sorunlarının bitirilmesi için başlatılan seferberlik sürüyor.

AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay tarafından başta Ardahan Merkez olmak üzere, Çıldır, Hanak, Posof, Damal ve Göle’de alt yapı sorunlarının bitirilmesi için başlatılan seferberlik sürüyor. 

Ardahan Milletvekili Orhan Atalay'ın girişimleri sayesinde 2018 yılı yatırım programına alınan doğalgaz projesinin yer altına alınması ardından üst yapı çalışmalarına başlanacak.
Konu hakkında bir açıklama yapan Vekil Atalay, “Şirin ilçemizi tam anlamıyla bir şehir hüviyetine kavuşturmak için son üç yıldır yoğun bir altyapı yatırımına başlamıştık. Asırlık ilçenin bugüne kadar ertelenmiş, çözümüne cesaret edilememiş altyapı sorunlarının tamamını aynı zamanda çözmek amacıyla başlattığımız zorlu çabanın artık sonuna geldik. Şehir içme suyu, kanalizasyon, yağmur suları, Telekom, elektrik ve son olarak da doğalgaz şebekesinin yer altına alınmasından sonra şimdi sıra üst yapıya geldi. Kars, Ardahan ve Oltu caddelerimizin şehir geçişleri ve kaldırımları yapım ihalesi bugün itibariyle askıya çıkmış bulunmakta ve inşallah 30 Mayıs'ta ihalesi yapılacaktır” dedi.

Göle ilçesine bu hizmeti hediye eden Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan'a şahsım ve ilçem adına teşekkür ederim diyen Milletvekili Atalay, “Yeşil Göle'ye hayırlı olsun. Şimdiye kadar verdiğimiz eziyetten dolayı hakkınızı helal edin” şeklinde açıklamada bulundu.
Haber: Şenol Kirman

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • Atalay’dan müjde! Çile bitiyor