ATSO BAŞKAN ADAYI YILMAZ'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ

Kategori: ARDAHAN Güncelleme: 15.09.2022 16:02:44 Toplam 239 defa okunmuştur.

Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkan adayı Ömer Yılmaz, Ekim ayında yapılacak başkanlık seçimleri öncesi ekibiyle gövde gösterisi yaptı.

Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkan adayı Ömer Yılmaz, Ekim ayında yapılacak başkanlık seçimleri öncesi ekibiyle gövde gösterisi yaptı.

ATSO toplantı salonunda düzenlenen basın açıklamasına Başkan adayı Ömer Yılmaz, oda üyeleri ve destek veren esnaflar katıldı. Güçlü ve dinamik bir listeyle seçime girmeye hazırlanan Ömer Yılmaz, kalabalık ekibiyle basının karşısına çıkarak gövde gösterisi yaptı.

ATSO Başkan adayı Ömer Yılmaz, “Ticaret ve Sanayi Odası kendi işinin dışında birçok şeyle ilgilenmiş maalesef kendi görevlerini unutmuş, gereken projeler ile Ticaret ve Sanayi Odasının üyelerine yakışır bir oda haline getirmek için yola çıktık. Bütün oda üyelerimizden ve Ardahan halkından desteklerini bekliyoruz” dedi.

YILMAZ’DAN BASKIN SEÇİM İDDİASI

Başkan adayı Ömer Yılmaz, seçim takviminin belirlenmediğini belirterek, kısa sürede baskın seçimin hedeflendiğini söyledi.

Sosyal medya aracılığı ile sınır kapılarında Ticaret ve Sanayi odası yönetim kurulu başkanlığına adaylığını açıkladığını hatırlatan Başkan adayı Yılmaz, “Bugün burada bize destek veren gönlü bizimle olan herkesle beraber bir kez daha adaylık sürecimizi anlatacağız. Şimdiye kadar ki seçim süreçlerinden çok farklı bir seçim takvimi yaşamaktayız. Ekim ayının ikisinde yapılması planlanan seçimi henüz bildirememiştir. Seçim takvimi muallakta bırakılarak kısa sürede baskın seçim hedeflenmektedir. Henüz kesinleşmiş seçmen listesi yayınlanmamıştır. Ticaret ve Sanayi odasının yüzde yüz karar verici olmadığının bilincindeyiz. Yalnız Türkiye’nin en güçlü STK’sı olan bu örgütün siyaset ve bürokrasi üzerindeki yaptırımlarının da farkındayız” ifadelerini kullandı.

ATSO BAŞKAN ADAYI YILMAZ, PROJELERİNİ ANLATTI

Sınır kapılarının Ardahanlıya fabrika görevi görmesi gerekirken bazen hiç faydası olmayıp bazen de zararı bile dokunduğunu söyleyen Yılmaz şöyle konuştu;

“Sınır kapılarımızın ilimize fayda sağlaması için üstün gayret sarf ederek gündemimizden düşürmeyerek çalışacağız. Seçimden seçime oda üyelerini ziyaret eden bir yönetim sergilemeyeceğiz. Ticaret odasının sadece alınan bir kurum algısından çıkarıp, esnaflarımızın zor günün de yanında olan bir sivil toplum örgütü olduğunu hissettireceğiz. İthalat – İhracat komitesini kurarak ilimiz sermaye sahiplerine sınır ticareti kapsamında neler yapabileceklerini bilgilendireceğiz. Gürcistan Ülkesinin diğer sınır kapılarında olan bütün pozitif ayrıcalıkları İlimiz 2 sınır kapısında da olması için mücadele vereceğiz. 6. Bölge destekleri kapsamında kurulan organize sanayi bölgemiz yatırımcıya uygun hale getirilmemiş, yatırımcıya teşvikler ve destekler hakkında yeterli bilgi verilmemiştir. Organize sanayisini yeni yatırımcılara tanıtıp, Ardahan’a yatırım yapmaları için girişimlerde bulunacağız. Ticaret ve Sanayi odası kendi işinin dışında birçok şeyle ilgilenmiş maalesef kendi görevlerini unutmuş, gereken projeler ile ticaret ve sanayi odasının üyelerine yakışır bir oda haline getirmek için yola çıktık. Bütün oda üyelerimizden ve Ardahan halkından desteklerini bekliyoruz.”

/

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
   • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
   • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
   • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
   • Facebook ile Giriş Yap  
   • KULLANICI GİRİŞİ
   • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
   • YORUM YAZ
   • ATSO BAŞKAN ADAYI YILMAZ'DAN GÖVDE GÖSTERİSİ