Hanak Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya, Hanak İlçesinin çehresini değiştirmek ve daha yeşil bir Hanak yaratmak için her yıl olduğu gibi bu yılda çalışmalarını sürdürüyor.

Hanak Belediye Başkanı Ayhan Büyükkaya, Hanak İlçesinin çehresini değiştirmek ve daha yeşil bir Hanak yaratmak için her yıl olduğu gibi bu yılda çalışmalarını sürdürüyor.

Erzurum Büyükşehir Belediyesinden Hanak Belediyesine tahsis edilen Ağaç dikim ve Söküm aracı ile başta İlçemiz girişi olmak üzere İlçe etrafından birçok yerde ağaçlandırma faaliyeti çalışmamız devam etmektedir diyen Başkan Büyükkaya: “İlçemiz girişinde ayrıca bir adet Atatürk büstü inşa edilecek olup, büstün etrafı ağaçlandırılacaktır. İlçe girişi dışında, Hanak Çayı etrafı ve Mesire alanına yürüyüş yolu güzergahında ağaçlandırma çalışması devam edecektir. Belediyemiz ve ilçemiz adına Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mehmet Sekmen' e, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Bülent Bey' e, Ardahan Orman İşletme Müdürü Metin Kaya'ya teşekkür ediyorum” dedi.
HİZMET BİNASI MAYIS AYINDA AÇILACAK
Öte yandan Başkan Büyükkaya tarafından projelendirilen ve kısa süre içerisinde tamamlanan Hanak Belediye Hizmet binası, Mayıs ayının ortasında teslim alınarak hizmete açılacak.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılımı ile açılışı yapılacak olan Belediye Hizmet Binası, Ardahan’ın en modern yapısı olarak hizmet verecek. Belediye Hizmet binası bünyesinde hamam, muhtarlık büroları, misafirhane, işyerleri ve modern üniteleriyle Hanak İlçesine renk katacak. Kısa süre içerisinde Hanak İlçesinin büyük sorunlarına kalıcı çözüm üreten Başkan Büyükkaya ilçeyi yeniden imar ederken, Hanaklı sakinler ise Başkan Büyükkaya’nın çalışmalarını takdirle karşılıyor. Şenol Kirman

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • Başkan Büyükkaya, Hanak’ı yeşillendirecek