BAŞKAN ÇOBAN: SİYASET YAPMAK İSTEYEN HER KESE KAPIMIZ AÇIKTIR

Kategori: ARDAHAN HABER Güncelleme: 24.01.2020 00:43:26 Toplam 641 defa okunmuştur.

2020 yılına hızlı bir giriş yapan Genç Parti Ardahan İl teşkilatı, üye çalışmaları için sahaya iniyor.

2020 yılına hızlı bir giriş yapan Genç Parti Ardahan İl teşkilatı, üye çalışmaları için sahaya iniyor.

Üye çalışmaları hakkında gazetemize bilgi veren Genç Parti Ardahan İl başkanı Cihan Çoban, üye sayısının hızla devam ettiğini, hemşerilerimizin bizzat partiye geldiklerini ve üye olduklarını söyledi.

Çoban, Partilerine üye olanların daha önce hiçbir partide görev almamış kişilerden olduğuna dikkat çekerek şunları söyledi:

“Partimize üye kayıtlarından müteşebbis ve girişimci kişilere kapımız açıktır. Çünkü onlar, Ardahan’a hizmet etmenin yolunu iyi biliyorlar ve bu yolunda, en iyi Genç Parti olduğunu liderimiz Cem Uzan’a inandıklarını söylüyorlar. İlimize güzel hizmetler yapmak, hemşerilerimizin arasında devamlı olan çalışmaları takip edip katkı sunmak isteyenlere parti olarak destek olacağız. Aynı zamanda diğer partilere kabul edilmemiş kendini ifade etmek isteyen herkes partimizde siyaset yapacaktır.”

Çoban: “Son aylarda partimize yönelik ciddi bir teveccüh var. Partimizin kapıları her kese açıktır. Genç Parti, Türkiye ve Ardahan’a hizmet etmek için en iyi çatı olduğunu unutmamamız lazım. Vizyon sahibi liderimiz Devlet adamı Sayın Genel başkanımıza inancımız tamdır” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • BAŞKAN ÇOBAN: SİYASET YAPMAK İSTEYEN HER KESE KAPIMIZ AÇIKTIR