BAŞKAN GÜLTEKİN: PLANLI VE PROGRAMLI ÇALIŞIYORUZ

Kategori: ARDAHAN HABER Güncelleme: 09.04.2020 10:55:20 Toplam 2892 defa okunmuştur.

Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin, gazetemizde yayınlanan ’18 yıldır bitmeyen yollarla’ ilgili habere açıklama yaptı.

Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin, gazetemizde yayınlanan ’18 yıldır bitmeyen yollarla’ ilgili habere açıklama yaptı.

Göle Belediyesi olarak ilçenin mevcut tüm sorunlarını belirli bir plan ve program çerçevesinde ele aldıklarını açıklayan Başkan Gültekin, “Belediye Başkanlığı görevine başlarken çok büyük sorunlarla karşılaştık. İyi bir ekip oluşturarak mevcut sorunların çözümü için saha çalışmalarımızı başlattık. Geçen yıl Oltu ve Kars caddelerinde ki yol ve kaldırım çalışmalarını tamamladık. Sıra mahalle arasındaki yollara geldi. Bilindiği gibi daha sezon açılmadı ve geçen hafta kar yağdı. Kimi yerler daha don ve açılmadı. Halkımız müsterih olsun, Mahalle yolları ile ilgili gerekli tüm hazırlıklarımızı yaptık. Makine ekipmanımızla birlikte kilit parke ve kaldırım taşlarımız hazır, sezon açılır açılmaz hemen işe başlayacağız” dedi.

Mahallere doğalgaz çalışmasının da devam ettiğini belirten Başkan Gültekin, kanalizasyonu olmayan bölgelere de müdahale yapıldığını belirterek, altyapısı biten yolların bakım ve onarımlarını tamamlayacaklarını ve bu yılki hedeflerinin 50 Bin Metrekare kilit parke olduğunu söyledi.

Mevsim şartlarının göz önüne alındığında sağda solda ve ileri geri yazarak nifak tohumu ekmeye çalışanlara prim vermeyeceklerini de belirten Başkan Gültekin, bu işlerin çocuk oyuncağı olmadığını ve her şeyin belirli bir plan ve program çerçevesinde ele alındığını aktardı.

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
   • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
   • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
   • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
   • Facebook ile Giriş Yap  
   • KULLANICI GİRİŞİ
   • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
   • YORUM YAZ
   • BAŞKAN GÜLTEKİN: PLANLI VE PROGRAMLI ÇALIŞIYORUZ