CAHİT ULGAR, CUMHURBAŞKANIMIZ MÜJDE VERMİŞTİ AMA!

Kategori: ARDAHAN HABER Güncelleme: 13.02.2020 19:10:37 Toplam 710 defa okunmuştur.

Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar, Posof’un doğalgaza kavuşması için çalışmaların başladığını söyledi.

Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar, Posof’un doğalgaza kavuşması için çalışmaların başladığını söyledi.

Doğalgaz boru hatları Posof ilçesine geçmesine rağmen, Posoflular doğalgazla ısınamıyor.

Başkan Ulgar,”AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay ile birlikte BOTAŞ Genel Müdürü Burhan Özcan’ı makamında ziyaret ederek, çalışmalarımız hakkında bilgi alışverişinde bulunulduk. Posof’un doğalgaza biran önce kavuşması için adımlar atılmış olup, 31 Mart yerel seçimler öncesi Sayın Cumhurbaşkanımızın Posof’a da doğalgaz verileceği müjdesini vermişti. İnşallah kısa süre içerisinde doğalgaz altyapı işleri ihaleye çıkarak ilçe halkımızın en çok arzuladığı doğalgaza kavuşacağı inancındayız. İlçemizin her alanda hizmet aldığı ve yapılan yatırımlar nedeniyle başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, İl Milletvekilimiz Sayın Prof Dr. Orhan Atalay, Hükümetimize, BOTAŞ Genel Müdürümüz Sayın Burhan Özcan’a şahsım ve ilçe halkım adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Devlet Su İşleri (DSİ) Bölge Müdürü Mahmut Dündar’ı Belediye Meclis Üyesi Sait Kesgin’le birlikte ziyaret eden Posof Belediye Başkanı Cahit Ulgar, Posof’a yapılacak projeler hakkında görüşmeler gerçekleştirdi.

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • CAHİT ULGAR, CUMHURBAŞKANIMIZ MÜJDE VERMİŞTİ AMA!