Demirci: ATSO üyelerine ve değerli kamuoyuna teşekkürü borç biliriz

Kategori: ARDAHAN HABER Güncelleme: 05.04.2018 10:47:16 Toplam 474 defa okunmuştur.

1 Nisanda yapılan Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası seçimini tekrar kazanan başkan Çetin Demirci teşekkür mesajı yayınladı.

1 Nisanda yapılan Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası seçimini tekrar kazanan başkan Çetin Demirci teşekkür mesajı yayınladı.

ATSO Başkanı Demirci; “1 Nisan 2018 tarihinde yapılan Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde bizlere destek veren, vermeyen herkese odamızın seçimine katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Değerli üyelerimizin ve saygı değer kamuoyunun verdiği destekle 14 meslek grubunun 14’nü kazanmış bulunuyoruz. Odamızın seçiminde kazanan odamızdır ve kazanan Ardahan’ımızdır. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra siz değerli üyelerimizle birlik ve beraberlik içinde olarak, sıkıntılarımızı birlikte çözmeye ve ilimizin ekonomik gelişim ve dönüşümüne dönük çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sizlerin ve değerli halkımızın desteği ile Ardahan’ımızı ülkemizde ve dünyada tanıtmaya dönük her türlü çalışmalar yapacağız. Ardahan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçimi siz değerli üyelerimize halkımıza hizmet verme yarışıdır. Bu yarışa katılan Sevim Köseliören’e teşekkür ederim” dedi.

Demirci, “Ayrıca odamız seçimlerinin sükûnetle, samimiyetle, büyük coşkuyla ve üyelerimizin hür iradesi ve vicdanı ile oy kullanmalarının çok uygun olduğu bir ortamda gerçekleşmesinde emeği geçen başta Sayın Valimize, Sayın Emniyet Müdürümüze, Sayın İl Seçim Kurulu Başkanımıza Emniyet teşkilatımızın çok değerli mensuplarına, seçimlerde görev alan sandık görevlerine, odamız personeline teşekkür eder en kalbi duygularla şükranlarımı sunarım. Ayrıca ATSO ' ya sahip çıkan, sorumluluk ve vefa örneği göstererek gelip oy kullanan odamızın bütün üyelerine de teşekkür ederim” dedi.

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • Demirci: ATSO üyelerine ve değerli kamuoyuna teşekkürü borç biliriz