DEVA Partisi Genel Başkan yardımcısı Evrim Rızvanoğlu ve GMYK üyesi Dr. Özge İrem Morkoç Ardahan'ı ziyaret ettiler.

Deva Partisi Doğa Hakları ve Çevreden Sorumlu Genel Başkan yardımcısı Evrim Rızvanoğlu ve GMYK üyesi Dr. Özge İrem Morkoç Ardahan'ı ziyaret ettiler. Genel Başkan Yardımcıları Deva Partisi Ardahan İl Başkanlığı binasında partililerle bir ara geldikten sonra esnaf ziyaretine çıktılar.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan tarafından il ziyaretleri kapsamında görevlendirilen Rızvanoğlu ile Morkoç il teşkilatı ile birlikte şehir merkezinde esnafı ziyaret edip, ekonomik durumları hakkında görüş alış-verişinde bulundular.

DEVA Partisi İl Başkanı Candar Yılmaz, Merkez İlçe başkanı Aşkın Yıldız ve partililerin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında halk pazarında da vatandaşlarla bir araya gelen Genel Başkan Yardımcısı Evrim Rızvanoğlu Ardahan ziyaretindeki gözlemlerini şöyle ifade etti.  “Genel başkanımız Ali Babacan'ın selamlarını Ardahanlılara iletmek ve kentte yaşanan sorun ve sıkıntıları yerinde tespit etmek için geldiğimiz Ardahan'da halkın yoğun bir teveccühüyle karşılandık. İl Başkanımız Candar Yılmaz ve tüm teşkilatlarımızın Ardahan halkına parti programlarımızı ilettiklerini gördük. Tüm yurt genelinde olduğu gibi görünen o ki Ardahan'da DEVA partisinin iktidarını dört gözle bekliyor. Ekonomik kriz artık vatandaşı canından bezdirmiştir. Esnafın hali perişan… Deva Partisinin çözüm odaklı liyakatli kadroları sorunları çözmek için hazır” açıklamasında bulundu.

 

/

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
   • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
   • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
   • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
   • Facebook ile Giriş Yap  
   • KULLANICI GİRİŞİ
   • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
   • YORUM YAZ
   • DEVA PARTİSİ ESNAF ZİYARETİNE ÇIKTI