Genç Parti Ardahan İl Başkanlığı, Şubat ayı istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Genç Parti Ardahan İl Başkanlığı, Şubat ayı istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi.

Toplantıya, Genç Parti Ardahan İl başkanı Cihan Çoban, Başkan Yardımcıları Yetkin Uralkaya ve Turan Gürbulak, Halkla İlişkiler Başkanı Sedat Göncü, Teşkilat Başkan Yahya Bozkurt, Merkez İlçe Başkanı Erhan Uralkaya, ve Kadın Kolları Başkanı Ayşenur Kömeçoğlu ve parti yöneticileri hazır bulundu.

Şubat ayı istişare ve değerlendirme toplantısında konuşan Genç Parti Ardahan İl Başkanı Cihan Çoban, Elazığ depremi, İdlib yardımlarına destek programı ve Vali Mustafa Masatlı Başkanlığında yapılan Mera kararı hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

82 MİLYON, AYNI ÜZÜNTÜLERİ HİSSETTİ

Başkan Çoban: “Elazığ depremi hepimizi üzdü. Bu sınavda tüm Türkiye ayağa kalkarak tüm imkanlarını seferber ederek birbirini tanımayan 82 milyon insanın kalbi o gece Elazığ, Malatya ve Van’da attı. Bu yardımsever davranışımız tüm dünyaya güzel bir örnek oldu. Depremde vefat edenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılara acil şifalar diliyoruz. Bu konuda Vali Mustafa Masatlı önderliğinde kurulan kriz masası ile birlikte AFAD, UMKE ve 112 Acil ekiplerine teşekkür ediyoruz” dedi.

YARDIM KONUSUNDA HASSAS OLALIM

Yoğun saldırı nedeni ile Türkiye sınırına göç eden ailelere Genç Parti yönetimi olarak bu drama sessiz kalmamak için yardım kampanyası ile ailelerin yanında olduk diyen Başkan Çoban: “İmkansızlıklar içinde hayat mücadelesi veren savaş mağdurlarına Valilik öncülüğünde AFAD, Diyanet ve İHH’nın düzenlediği yardımları Kızılay Merkezine teslim ettik. Genç Parti her zaman devletinin ve milletinin yanındadır. Mağdur ve muhtaçların maddi ve manevi olarak yardımlarına koşan ve yaraların sarılmasında ortaya konulan gayretten dolayı bütün yöneticilere teşekkür ediyorum. Bu kampanya sınırımızın hemen dışında ölümden kaçan insanlar içindir. Kurtuluş Savaşında bize gelen yardımların ve komşuluk hatırına ve göç üzerinden siyasi rant peşinden koşanlara inat bir şekilde herkesi bu tür kampanyalarda hassas olmaya davet ediyorum” diye konuştu.

MERA KARARINA TAM DESTEK

Ardahan’a geldiği andan itibaren hemşerilerimzle sıcak diyalog kuran, Devletimizle koordineli çalışarak, gerekli ilerlemeleri yapan, sevk ve idare eden, sahada çıkan aksaklıklara anından müdahale eden saygıdeğer Valimiz Sayın Masatlı’nın, bu yılda aldığı mera kararı hayvancılıkla uğraşan tüm hemşerilerimiz arasında memnuniyetle karşılanmıştır diyen Başkan Çoban: “Bu haklı kararla birlikte, ilimizin ekonomik alanlarını belirginleştiren ve huzur tesis eden Valimiz Sayın Masatlı’ya Genç Parti adına teşekkür ediyor, ilimiz yararına alınan mera kararını destekliyoruz” ifadesini kullandı.

Başkan Çoban son olarak, Vizyon sahibi Liderimiz Sayın Cem Uzan’ın vizyonuyla çalışmalar yürüten siz değerli İl Yöneticilerine teşekkür ederken, önümüzde süreçte yapacağımız çalışmalarla ilgili yeni görevlendirmelerin yapılacağını sözlerine ekledi.  

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • GENÇ PARTİ, 3 KONUDA KARARINI AÇIKLADI