Cihan Çoban Başkanlığında ki Genç Parti Ardahan Kadın Kolları Teşkilatı, gündüz mahalle sakinlerine maske dağıttı, gece ise Sağlık çalışanları ve Emniyet mensuplarına ikramda bulundu.

Genç Parti Ardahan İl başkanı Cihan Çoban ve Merkez İlçe Başkanı Erhan Uralkaya’nın da katıldığı etkinlikte mahalle sakinlerine maske dağıtılırken, sağlık çalışanları ve emniyet mensuplarına ise moral verildi.

Tüm dünyayı kasıp kavuran Koronavirüs Covid-19 salgını nedeniyle ülkemizde Sağlık ve Emniyet çalışanlarının ortaya koyduğu başarıya dikkat çekmek istediklerini açıklayan Genç Parti Kadın Kolları Başkanı Neşe Alioğlu, “Ülkemizde bu salgının bertaraf edilmesi için yoğun bir çalışma ortaya koyulduğunu görmekteyiz. Genç Parti olarak vatandaşlarımızın Covid-19 salgınına yakalanmaması için maskeye ulaşmada sıkıntısı olan vatandaşlarımızı ziyaret ederek, mesafe yaklaşımını dikkate alıp maske dağıttık. Akşam saatlerinde ise insanlığın karşı karşıya kaldığı bu krizin üstesinden gelebilmek için daha çok fedakarlık yapan sağlık çalışanları ve emniyet mensuplarına ikramda bulunarak moral verdik. Bu süreçte birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi ve dayanışmamızı ne kadar güçlü tutarsak bu salgından daha erken kurtuluruz. Genç Parti Ardahan Kadın Kolları Teşkilatı olarak her zaman devletimiz, milletimiz, sağlık çalışanları, Emniyet ve Jandarma mensuplarının yanındadır” dedi.

width=400

 

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
   • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
   • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
   • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
   • Facebook ile Giriş Yap  
   • KULLANICI GİRİŞİ
   • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
   • YORUM YAZ
   • GENÇ PARTİ KADIN KOLLARINDAN MORAL ZİYARETİ