2020 yılına satış ağını artırma hedefiyle giren Alpet, Türkiye genelinde istasyon açılışlarına devam ediyor. Göle Karakoyun Akaryakıt ve Ardahan Doğancan Gündoğdu Petrol, Alpet bayileri törenle hizmete açıldı.

2020 yılına satış ağını artırma hedefiyle giren Alpet, Türkiye genelinde istasyon açılışlarına devam ediyor. Göle Karakoyun Akaryakıt ve Ardahan Doğancan Gündoğdu Petrol, Alpet bayileri törenle hizmete açıldı.

Göle Karakoyun Akaryakıt açılış törenine, Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin, Köprülü Belediye Başkanı Yücel Akkoç, Alpet Genel Müdürü Halil Doğan, Pazarlama Direktörü Kahraman Isıgöllü, Teknik İşler ve SEÇ Müdürü Ufuk Coşkun, Alpet Bölge Müdürü Atilla Ekşi, Saha Müdürü Muhammed Raşit Meral, Pazarlama Yönetmeni Burcu Kutlu, Göle Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yılmaz Kaya, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi İsmail Oğuzorhan, Karakoyun Akaryakıtın sahibi Ünal Karakoyun, STK, Siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. 

Açılış töreninde konuşan Karakoyun Akaryakıt istasyonu sahibi Ünal Karakoyun, Alpet ve Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanlarına ve tüm yöneticilerine teşekkür etti. Karakoyun, Alpet markasının da içinde bulunduğu Altınbaş Holding’in diğer sektörlerde olduğu gibi akaryakıt sektöründe de kurumsallığı en üst segmente taşıma konusunda büyük bir gayret içinde olduğunu söyledi.

Alpet’i böylesi bir titizlikle büyüten Yönetim Kurulu Başkanı ve tüm yöneticilerine teşekkürlerini ilettiğini belirten Ünal Karakoyun, “Bizler de bu özenli çalışmayı, aynı hassasiyetle, özellikle kaliteli ve güler yüzlü hizmet noktasında Göle’mize kazandırmak için yola çıktık. Elimizden geldiği kadar en az hatayla, tüm personelimizle birlikte hassas ve titiz çalışmamızla hizmet sunacağımızdan kuşkunuz olmasın. Hayat her zaman amacına ulaşma çabaları içinde geçer. Seçilen her yolda da zorluklar vardır. Biz bu zorlukların üstesinden gelebilmek için güzel dostlarımızdan, güzel insanlardan moral alarak yolumuza devam ediyoruz. İnşallah Rabbim mahcup etmesin, biz hizmetimizi birlik ve beraberlik içinde daha güzel noktalara taşıyacağız” dedi. 

Törende konuşan Alpet Genel Müdürü Halil Doğan da, geçtiğimiz yıl istasyon sayılarını hedefledikleri doğrultuda artırmayı başardıklarını belirterek, “Yeni açılan istasyonlarımızla Alpet ailesi hızla büyüyor, bayi sayımız 2020’de de artmaya devam ediyor. İstasyonlarımızda uygulamaya başladığımız yeni market konseptimizle müşteri sayısını ve tüketici sadakatini artırmayı hedefliyoruz. Alpet’e gelen müşterilerimizi, akaryakıt dışında temel ihtiyaçlarını da karşılayabilecekleri, şık ve konforlu yeni nesil istasyonlarla karşılıyor olmaktan mutluyuz” şeklinde konuştu.

İstasyonun hayırlı olmasını temenni eden Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin,  protokol üyeleriyle birlikte, törenin ardından istasyonu gezdi. Yeni market ve istasyon konseptiyle, satış reyonlarının düzeni,  WC ve lavaboların temizliği ve genel hijyeni çok beğendiklerini dile getiren konuk heyet, ilçeye böylesine kaliteli bir hizmet sağlandığı için Karakoyun ailesine özel teşekkürlerini sundular. 

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • KARAKOYUN ALPET, GÖLE'DE AÇILDI