24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel seçimleri öncesi Ardahan’dan yeniden milletvekili aday adaylığını açıklayan Prof. Dr. Orhan Atalay, Ardahan’ın kalkınması için çalışmalarını sürdürüyor.

AKSEL HAZIRLIYOR, ATALAY TAKİP EDİYOR

Ardahan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Anıl Aksel’in gecesini gündüzüne katarak hazırladığı devasa projeler, Milletvekili Orhan Atalay’ın takibiyle meyvesini veriyor.

FABRİKANIN YAPIM İHALESİNE ÇIKILIYOR

Milletvekili Atalay, tüneller, çoban evleri, hastaneler, okular derken son olarak şu müjdeyi verdi;  Atalay, “Ardahan Özel İdaresi'nin SERKA'ya sunduğu doğal kesme kilit taş fabrikası projemiz onaylandı. Fabrikanın yapım ihalesine çıkıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. İlimize hayırlı olsun’’dedi.

AK Parti Ardahan Milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay, şehre İl Özel idare tarafından sıcak asfalt üretimi yapılacağı müjdesinin ardından yeni bir müjde daha verdi. Milletvekili Atalay, köylerin içme suyu alt yapısının artık PVC boruları yerine iklim koşullarına uygun modern polietilen boruları ile yapımının gerçekleşeceğini bildirdi.

3 MİLYON 700 BİN TL’LİK PROJE ONAYLANDI

Orhan Atalay konuyla ilgili şu açıklamada bulundu: Ardahan'da Ardahan/TANAP-DAP İçme suyu destek programı kapsamından desteklenen Ardahan İl Özel İdaresi tarafından hazırlanan 3.700.000 TL bedelli program dün itibariyle onaylandı. Köylerimizin içme suyu alt yapısının güçlendirilmesi için hazırlanan proje ile artık PVC boruları yerine modern, ilimizin iklim koşullarına dayanıklı polietilen boru ile 350 kilometre içme suyu hattı yapımı gerçekleştirilecektir. Tanap'a, DAP'a, Kalkınma Bakanlığına ve Özel İdaremize teşekkür ederim. Küçük ama Güzel Ardahan'ımıza hayırlı olsun

Milletvekili Orhan Atalay’ın Ardahan halkına verdiği müjdeler, yağmur gibi yağmaya başladı.
Ümmetçilik ve kardeşlik felsefesi ile bütün İslam alemini kendisine hayran bırakan ve çalışmaları çimento görevi görerek, Türkiye halklarını birleştiren, Ardahan’ın dürüst ve çalışkan milletvekili Prof. Dr. Orhan Atalay, memleketi için projeleri üst üste hayata geçirmeye ve müjdeler vermeye devam ediyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • Milletvekili Atalay, Ardahan’a fabrika açtı