CHP eski Milletvekili Muharrem İnce, Ardahan'da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Sivas'tan başlattığı "Bin Günde Memleket Hareketi" programı kapsamında Ardahan'a gelen İnce, Belediye Başkanı Faruk Demir'i makamında ziyaret etti. Ziyaret sonrası Kongre Caddesi'ndeki esnafla bir araya gelen İnce, beklediği ilgiyi Ardahan’da göremedi.

CHP eski Milletvekili Muharrem İnce, Ardahan'da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Sivas'tan başlattığı Bin Günde Memleket Hareketi programı kapsamında Ardahan'a gelen İnce, Belediye Başkanı Faruk Demir'i makamında ziyaret etti. Ziyaret sonrası Kongre Caddesi'ndeki esnafla bir araya gelen İnce, beklediği ilgiyi Ardahan’da göremedi.

'Bin Günde Memleket Hareketi' programı kapsamında Ardahan’a gelen Muharrem İnce, burada yaptığı konuşmada, AYM üyesinin 'ışıklar yanıyor' paylaşımına tepki göstererek, Işıkla anlaşmanın neyi ima ettiğini açıklasınlar dedi.

Sivas'tan başlattığı Bin Günde Memleket Hareketi programı kapsamında Ardahan'a gelen İnce, Kongre Caddesi üzerinde gazetecilere açıklamada bulundu. Muharrem İnce, AYM üyesi Engin Yıldırım'ın Işıklar yanıyor paylaşımına tepki göstererek, ’’Devlet kurumları devletin geleneği hiç bu kadar ayağı düşmemişti. Devlet şu anda çöktü; Hukuk çöktü, yargı çöktü. Cumhuriyet tarihinde Anayasa mahkemesi üyesi ışıklar yanıyor diye twit atıyor, İçişleri Bakanlığı buna cevap veriyor. Hukuk ve modern bir devlette bunlar olabilir mi, bu cehaletle yakında dumanla anlaşırlarsa da şaşırmam. Işıkla anlaşmanın neyi ima ettiğini de bilemem’’ dedi.

Muharrem İnce, ülkede darbeyi kim yaparsa yapsın karşısında olduklarını söyleyerek, Ülkede her türlü darbeye ve her türlü teröre karşıyız. Darbeyi kim yaparsa yapsın karşıyız. Teröre kim bulaşırsa bulaşsın karşıyız. Biz memleket hareketİ olarak dün gece saat 12'den önce tepkimizi gösterdik şeklinde konuştu.

İNCE: BEN CHP SÖZCÜSÜ DEĞİLİM

İnce, bir Gazetecinin, AYM üyesinin Işıklar yanıyor paylaşımına CHP’den yanıt verilmemesi sorusuna da Ben CHP'nin sadece üyesiyim. CHP'nin sözcüsü değilim. Bunu CHP'nin sözcüsüne sorarsınız diyerek cevap verdi.

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • MUHARREM İNCE’YE YOGUN İLGİSİZLİK