NEVİLAY YILMAZ VE NİHAL MERT, ÇOCUKLARI YİNE SEVİNDİRDİ

Kategori: ARDAHAN GAZETESİ Güncelleme: 16.03.2020 12:44:47 Toplam 758 defa okunmuştur.

Ardahan sevdalısı Nevilay Yılmaz ve Nihat Mert, her yıl olduğu gibi bu yılda 1500 Km uzaktan Ardahan’a gelerek öğrencileri sevindirdiler.

Ardahan sevdalısı Nevilay Yılmaz ve Nihat Mert, her yıl olduğu gibi bu yılda 1500 Km uzaktan Ardahan’a gelerek öğrencileri sevindirdiler.

Ak Parti Esenyurt Kadın Kolları Süleymaniye Mahallesi temsilcisi aynı zamanda Ardahan Dernekler Federasyonu Kadın Komisyonu Başkanı Nevilay Yılmaz ve arkadaşı Nihal Mert, hayırsever iş insanlarının bağışlarını öğrencilere ulaştırdılar.

80 öğrenci için toplanan yardımlar, Şehit Er Serhat Şanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ardahan Merkeze bağlı Yanlızçam İlköğretim okulu ve Hanak Atatürk Lisesinde eğitim gören yetim ve yardıma muhtaç öğrencilere takdim edildi.

Gazetemizi ziyaret ederek okul idarecilerinin gözetiminde öğrencilere hediye edilen yardımları –takdim eden ve bu yardımların öğrencilere ulaşmasının kendilerini çok mutlu ettiğini açıklayan Nevilay Yılmaz, “Çocukları sevindirmek kadar güzel bir şey yoktur. Onların gözlerindeki sevinç her şeye değerdir. Bizleri çok güzel karşıladılar, çocuklarla beraber çok sevindik. Bu mutluluğu anlatamam, yürekleri güzel gönül dostları hepinize yürekten teşekkür ederim. Bende fakir bir ailenin çocuğu olarak eğitimimi tamamladım. Çocukluğumdan beri yetim ve fakir öğrencilerin sorun ve sıkıntılarını çözmek için kendimi borçlu hissediyorum. Çok başarılı ama imkanları kısıtlı yavrularımız var, onların ellerinde tutmak ve ihtiyaçlarını karşılamak bizim görevimizdir. Çağrımız üzerine Öğrencilere yardım yapan tüm hayırsever iş insanlarımıza desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Önümüz de ki günlerde İstanbul’da Ardahan Kadınlar Derneğini kuracaklarını belirten Nevilay Yılmaz, Ardahanlı kadınların İstanbul’da örgütlü bir yapılanma içerisinde olması için çalışmaların sürdüğünü ve bu konuda bende varım diyen kadınların kendileriyle iletişime geçmesini istedi.

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • NEVİLAY YILMAZ VE NİHAL MERT, ÇOCUKLARI YİNE SEVİNDİRDİ