24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Ardahan’dan İYİ Parti 1. sıra Milletvekili adayı olan Levent Pehlivan sosyal medya yoluyla yapmış olduğu vaatleri halkın büyük ilgisini çekti.

24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Ardahan’dan İYİ Parti 1. sıra Milletvekili adayı olan Levent Pehlivan sosyal medya yoluyla yapmış olduğu vaatleri halkın büyük ilgisini çekti.

Ardahanlı gençlerin ilgi odağı olan Pehlivan,” Seçim çalışmalarında gençlerle beraber hareket ettiğini dile getirerek, geçlerimiz kahvehane köşelerinde işsiz boş dolaşıyor. Bu gençlerimize sahip çıkılması, topluma yararlı birer birey olarak yetiştirmemiz gerekiyor” dedi.

Pehlivan sosyal medyada yapmış olduğu paylaşımda şunlara yer verdi;  “Lojistik merkezi ve Gümrük Müdürlüğü Ardahan’ın kaderidir. Ardahan’da Köylü kooperatifi kurulacak. Organik köy süt ve yoğurt fabrikası olacak. Güneş enerjisi Tarlaları kuracağız. Ardahan’a Elektrik çok cüzi Fiatlarda olacak. Ardahan’ın sorunlarını biliyorum. Çünkü burada yaşıyorum. Sizlerin Dertlerini biliyorum. Çünkü Dertleşiyoruz. Biz insanlara yardım kömürü makarna dağıtmayacağız. Yardım alan bu kardeşlerimizi et süt ve deri fabrikasında işe alacağız. Ve artık kayseri sucuğu almayacak. Ardahan sucuğu satacağız. Pınar süt içmeyecek serhat süt içireceğiz. Et ve sut ürünlerinde Markamız olacak. Ardahan'da Şehirlerarası Otogar Olacak inşallah. Tuvalet (WC) olmayan Ardahan'da tuvalet olacak”.

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • PEHLİVAN: ARDAHAN İYİ OLACAK