Ardahan Basın Yayın Radyo, Televizyon Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bünyesinde yayın yapan 23 Şubat Gazetesi ortakları ve çalışanları Ramazan ayı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Ardahan Basın Yayın Radyo, Televizyon Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bünyesinde yayın yapan 23 Şubat Gazetesi ortakları ve çalışanları Ramazan ayı dolayısıyla mesaj yayımladı.
23 Şubat Gazetesi olarak Ramazan ayının tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni edi-yoruz.
“Ramazan ayı, borçtan, hastalıktan, suç ve cezadan kurtulma, günahlardan arınma, temize çıkma, ilahi af ve rahmete nail olmaya en büyük fırsattır. Ramazan Ayı, her birimiz için birer tefekkür, tezekkür ve yenilenme ayıdır. Ramazan, kırılan kalpleri onarma, dargınlık duvarlarını yıkma, kin, nefret ve intikam duygularını aşma ayıdır. Yüce Allah’ın affına erebilmek için affetme ayıdır. Ramazan Ayı bizlere; her türlü şer, kötülük, zulüm, haksızlık ve adaletsizlikten beri olmayı, onlardan uzak kalmayı öğretir. Bütün alemi kuşatan rahmet tecellisinden istifade edebileceğimiz, Hazret-i Peygamber’e (SAV) tam bir şefaat yetkisinin verildiği ve Cenab-ı Allah'ın af ve mağfiretinin coştuğu, bol sevaplı bir Ramazan Ayını daha idrak edebilmenin fırsatını yaşamaktayız. Rabbimize sonsuz şükürler olsun. İnsanlığın mukadderat programının çizildiği, bütün hikmetli işlerin ayırımının yapıldığı, feyiz ve bereketiyle mübarek bir zaman dilimi olan Ramazan Ayı, idrak ve şuur içinde ihya edebileceğimiz eşsiz bir arınma vesilesidir. Cenab-ı Hakk’ın rahmet, bereket, af ve mağfiretinden azami derecede istifade etmek temennisiyle bu mübarek ayın tüm hemşehrilerimiz ve İslam alemi için her türlü sıkıntıdan kurtulmasına, barış ve kardeşlik duygularının, birlik ve beraberliğin kuvvet bulmasına vesile olmasını en kalbi duygularımızla niyaz ediyorum. Bütün hemşehrilerimizin ve İslam dünyasının Ramazan Ayını yürekten kutluyoruz”. Haber:Şenol Kirman

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • Ramazan ayınız mübarek olsun