Şoförler ve Otomobilciler Odası´ndan kaliteli hizmet

Kategori: ARDAHAN GAZETESİ Güncelleme: 21.02.2020 18:28:23 Toplam 1221 defa okunmuştur.

Ardahan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı, plaka basma kalıplarını yeniledi.

Ardahan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı, plaka basma kalıplarını yeniledi.

Ardahan Şoförler ve Otomobilciler Odası üyelerine ve bölge halkına daha iyi hizmet verebilmek için hizmet yatırımlarına devam ediyor. Ardahan´a ve üyelerine daha kaliteli hizmet üretebilmek için plaka basma kalıplarını yenileyen Oda Başkanı Asim Özer, hizmette sınır tanımıyor.

Ardahan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Asim Özer yaptığı açıklamada, Oda üyelerine ve araç sahiplerine daha iyi bir hizmet verebilmek için plaka kalıplarının yenileyerek standartlara uygun hale getirdiklerini söyledi.

Başkan Özer, “Odamızda yaklaşık olarak 15 yıldır kullanılan plaka basma kalıplarımız iş göremez hale gelmişti. Plakalarımız bozuk, boyasız çıkarak göze hoş gelmiyordu. Plaka kalıplarımızı yenilerek araçlarımızın plakalarının basımını daha iyi bir şekilde yapacağız. Şoförler odası olarak, faydalı çözümler üretmeyi prensip edinmiş örnek bir sivil toplum kuruluşu olarak hizmet veren, tecrübeli, güvenilir, hizmet kalitesi ve kalitedeki devamlılığı sağlayarak sektördeki ihtiyaçları belirleyip gidermeyi görev kabul eden bir yaklaşımla hareket ederek, her koşulda hem üyelerimizin hem de bölge halkının yanında olmayı sürdüreceğiz “ diye konuştu.

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • Şoförler ve Otomobilciler Odası´ndan kaliteli hizmet