Ardahan’a gelen eski Valimiz Ahmet Deniz, samimi ilgi ve sevgiyle karşılandı

Ardahan, Batman ve Manisa Valiliği görevlerinde bulunduktan sonra Mülkiye Başmüfettişliğine atanan eski Valimiz Ahmet Deniz, İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından yürütülen İZDES (İzleme ve Değerlendirme Sistemi) Projesi kapsamında çalışmalarda bulunmak üzere geldiği şehrimizde samimi ilgi ve sevgiyle karşılanmıştır.

Mülkiye Başmüfettişi Ahmet Deniz, beraberindeki İçişleri Bakanlığı Daire Başkanı Nurten Erol ve İçişleri Uzman Yardımcısı Berkay Ertaş ile birlikte görevli olarak şehrimize gelmiş ve Valimiz Hüseyin Öner’i makamında ziyaret etmiştir.
İlk Valilik görevine Ardahan’da başlayan, yaptığı başarılı hizmetler sonucunda Batman ve Manisa Valiliğine atanan Vali Deniz, Manisa’da kendisini ziyaret eden gazeteci Kasım Tırpancı’ya yaptığı açıklamada, “Ardahan halkından gördüğüm ilgi ve desteği hiçbir zaman unutmayacağım. Kendimi daima Ardahanlıların bir hemşerisi olarak düşünüyorum. Bütün Ardahanlılara selamlarımın iletilmesini rica ediyorum” diyerek, Ardahan’lılara olan memnuniyetini ifade etmiştir.

Manisa’da ziyaret ettiğim Vali Ahmet Deniz’in haberi aşağıdadır;
İlimizdeki önemli hizmetleri ve samimi yaklaşımları ile halkın gölünde taht kuran Manisa Valisi Ahmet Deniz´den bütün Ardahanlılara selam var.
Ardahan Valiliği görevi sırasında, tüm kurum amir ve memurları, siyasi parti mensupları, mesleki temsilcileri, muhtarlar, il, ilçe ile köylerdeki vatandaşlarla samimi bağlar kuran Valimiz Ahmet Deniz, bu takdire şayan konumu sonucunda Batman Valiliğine atanmıştı.
Batman´da da yaklaşık olarak 3 yıl hizmette bulunan Vali Deniz, oradan da Manisa´ya atanması Ardahan´da memnuniyetle karşılandı. Çünkü Ardahan Valilerinin çoğunlukla Merkeze çekilmeleri üzüntü verici oluyordu. Valiler başta olmak üzere bütün kamu görevlilerinin terfiyen başkan illere gitmeleri arzulanıyordu. Hatta bu konuda gazeteme yazdığım makalelerde, Ardahan´da hizmet veren kamu görevlilerinin daha üst makamlara gitmeleri halinde; oralarda da temsilcimiz ve hemşerimiz konumuna geldiklerini, dolayısıyla onlara her zaman destek olmamız gerektiğini vurguluyordum. Yazılarımın ne derece isabetli olduğunu Manisa´da Valimizi ziyaret ederken gördüm. Ardahan´da görev yaptığı dönemde sevgi-saygı duyduğum Valimiz Ahmet Deniz´i makamında ziyaret ettiğimde, dostluğun, kardeşliğin ve insanlığın gerektirdiği en samimi yaklaşımını görmekten son derece memnunluk duydum. Ardahan´da kendi döneminde başlayan birçok projelerin durumlarını soran Vali Deniz, yatırımlarının hizmete dönüştüğünü bildirmemden son derece mutlu oldu. Samimi ortamda geçen sohbet sonunda Vali Deniz, “Ardahan halkından gördüğüm ilgi ve desteği hiçbir zaman unutmayacağım. Kendimi daima Ardahanlıların bir hemşerisi olarak düşünüyorum. Bütün Ardahanlılara selamlarımın iletilmesini rica ediyorum” diyerek, Ardahan halkına olan memnuniyetini ifade etmiştir.

 

 
 
/
Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
   • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
   • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
   • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
   • Facebook ile Giriş Yap  
   • KULLANICI GİRİŞİ
   • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
   • YORUM YAZ
   • VALİ DENİZ'E ARDAHAN'DA YOĞUN İLGİ