Vali Öner, İklimi soğuk, ama insanı sıcak ilimize hizmet etmenin gayreti içerisinde olacağım

Kategori: ARDAHAN GAZETESİ Güncelleme: 25.06.2020 17:09:46 Toplam 9192 defa okunmuştur.

Hudut Gazetesin'den Vali Hüseyin Öner´e hayırlı olsun ziyareti.

Hudut Gazetesi şirketi ortaklarından Kasım Tırpancı, muhabirlerden Şenol Kirman ve Bedrettin Şuay, Ardahan Valiliği görevine atanan Vali Hüseyin Öner´i makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı-uğurlu olmasını dilediler.

Gazetemiz temsilcileri ile yapılan samimi sohbette Vali Hüseyin Öner´in, “İklimi soğuk, ama insanı sıcak ilimize hizmet etmenin gayreti içerisinde olacağım” demesi memnuniyetle karşılanırken, üstün idarecilik vasıflarına sahip olduğu izlenimi edinilmiştir.

Ardahan´a ilk defa Vali olarak atanmasıyla geldiğini belirten Vali Öner, “Anadolu´nun sınır şehri, Serhat şehri Ardahan iklimi soğuk, ama insanları sıcak bir ilimiz. Şuan itibariyle ‘Hoş geldin ve hayırlı olsun´ ziyaretleri kapsamında gelenleri kabul ediyorum. Ziyaretime gelenlerle sohbet etme fırsatı buluyorum ve insanlarımızın ne kadar sıcakkanlı olduklarını görüyorum. Fırsat buldukça şehrimizi tanımak adına ziyaretlerim ve gezilerim oluyor. Geçtiğimiz hafta sonu Ardahan kalesini gezme fırsatı buldum. Çok güzel bir kalemiz var. Kanuni Sultan Süleyman döneminden kalma özgün yapısını korumuş, şehrimizin önemli kültür ve tarihi yapılarından biri. Ayrıca Yalnızçam kayak tesislerini gezdim. Orası da çok güzel, Ardahan´a değer katacak çok önemli bir yatırım. Kış turizmine hitap edecek çok önemli bir tesis. İnşallah tanıyıp gördükçe şehrimizin potansiyelini daha iyi öğrenmiş olacağım. Başta kamu yöneticisi müdür arkadaşlarım, tüm kuruluşlarımızın çalışanları, Belediyelerimiz, STK´larımızla, basın mensuplarımızla ve tüm ilgili kurum ve kuruluşlarımızla işbirliği yapmak suretiyle bu güzel, bu mütevazı şehre ve buranın insanına hizmet etme gayreti içerisinde olacağız. Benden önce burada görev yapan 15 Valimizin taşımış olduğu hizmet bayrağını bizde inşallah daha üst noktalara taşıyacağız. Vatandaşımızın taktirine mazhar olmanın gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Yapılan sohbet sırasında gazeteci Kasım Tırpancı da, “Ardahan´a gelen Valilerimizin sık-sık değişmeleri şehrimizin gelişmesini olumsuz etkiliyor. İnşallah sizin uzun süre kalmanız nasip olur” diyerek Vali Öner´in yeni görevlerinde başarı dileğinde bulundu.

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • Vali Öner, İklimi soğuk, ama insanı sıcak ilimize hizmet etmenin gayreti içerisinde olacağım