VALİ ÖNER: KURALLARA UYARSAK, DAHA GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ

Kategori: ARDAHAN HABER Güncelleme: 5.08.2020 13:01:19 Toplam 6531 defa okunmuştur.

Ardahan Valisi Hüseyin Öner, Kurban Bayramı öncesi mesaj yayınladı. Vali Öner, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

Ardahan Valisi Hüseyin Öner, Kurban Bayramı öncesi mesaj yayınladı. Vali Öner, Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

“İslam alemi olarak, Mübarek Kurban Bayramına erişmenin huzur ve mutluluğunu yaşamaktayız. İnanç, örf ve adetlerin en güzel şekilde yaşandığı bayramlar, karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün kuvvetlendiği, dargınlıkların unutulduğu, millet olma bilincinin ve birlikte yaşama iradesinin güç kazandığı, milli ve manevi kültürün yeniden tazelendiği, güçlendiği günlerdir. Bu müstesna günleri, bu yıl maalesef tüm dünyayı ve ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs salgını sebebiyle diğer yıllardan farklı geçireceğiz. Milletimizin salgın karşısında daha sağlam durması, sevdikleriyle daha uzun yıllar yeni bayramlarda buluşması için bu bayramda sosyal mesafeye dikkat edeceğiz, maskesiz sokağa çıkmayacağız, önceki bayramlara göre daha az bir araya geleceğiz. Bayramı kurallara uyarak geçirirsek, sonrasında daha güzel günlerin bizi beklediğini millet olarak göreceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle; şehrimizde ve ülkemizin dört bir yanında yaşayan değerli Ardahanlı hemşehrilerimin, kamu kurum ve kuruluşlarındaki her kademede görev yapan mesai arkadaşlarımın, şehit ailelerimiz ve gazilerimizin, sivil toplum kuruluşlarının, basın mensuplarının ve tüm Türk ve İslam Âleminin Kurban Bayramını yürekten kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • VALİ ÖNER: KURALLARA UYARSAK, DAHA GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ