İlimizdeki önemli hizmetleri ve samimi yaklaşımları ile halkın gölünde taht kuran Valimiz Ahmet Deniz’den bütün Ardahanlılara selam var.

İlimizdeki önemli hizmetleri ve samimi yaklaşımları ile halkın gölünde taht kuran Valimiz Ahmet Deniz’den bütün Ardahanlılara selam var.
Ardahan Valiliği görevi sırasında, tüm kurum amir ve memurları, siyasi parti mensupları, mesleki kuruluş temsilcileri, muhtarlar, il, ilçe ile köylerdeki vatandaşlarla samimi bağlar kuran Valimiz Ahmet Deniz, bu takdire şayan konumu sonucunda Batman Valiliğine atanmıştı. Batman’da da yaklaşık olarak 3 yıl hizmette bulunan Valimizin oradan da Manisa’ya atanması Ardahan’da memnuniyetle karşılandı. Çünkü Ardahan Valilerinin çoğunlukla Merkeze çekilmeleri üzüntü verici oluyordu.

 

Valiler başta olmak üzere tüm kamu görevlilerinin terfiyen başkan illere gitmeleri arzulanıyordu. Hatta bu konuda gazeteme yazdığım makalelerde, Ardahan’da hizmet veren kamu görevlilerinin daha üst makamlara gitmeleri halinde; oralarda da temsilcimiz ve hemşerimiz konumuna geldiklerini, dolayısıyla onlara her zaman destek olmamız gerektiğini vurguluyordum.
Yazılarımın ne derece isabetli olduğunu Manisa’da gördüm. Ardahan’da görev yaptığı dönemde sevgi-saygı duyduğum Valimiz Ahmet Deniz’i makamında ziyaret ettim. Dostluğun, kardeşliğin ve insanlığın gerektirdiği en samimi yaklaşımını görmekten son derece memnunluk duydum.


Ardahan’da kendi döneminde başlayan birçok projelerin durumlarını soran Vali Deniz, yatırımlarının hizmete dönüştüğünü bildirmemden mutlu oldu.
Samimi ortamda geçen sohbet sonunda Vali Deniz, “Bütün Ardahanlılara selamlarımı sunarım.” dedi.

Yasal Uyarı: Yayınlanan haberlerin tüm hakları 23 Şubat Gazetesi Ardahan Haber'ya aittir. Kaynak gösterilse dahi haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılmaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılan haberin aktif link verilerek kullanılabilir.
  • KULLANICI ve EDİTÖR GİRİŞİ
  • Facebook veya Twitter hesabınız ile güvenli ve hızlı bağlanabilirsiniz!
  • Gizlilik Sözleşmesi gereği kişisel bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
  • Facebook ile Giriş Yap  
  • KULLANICI GİRİŞİ
  • Eğer Kayıtlı Kullanıcı Değilseniz KAYIT OL!
  • YORUM YAZ
  • Valimiz Ahmet Deniz’den Ardahanlılara selam var